Jurassic World: Hâkimiyet

Jurassic World: Hâkimiyet

0
Jurassic World: Dominion

Jurassic World: Hâkimiyet - Jurassic World: Dominion


Jurassic World: Hâkimiyet Filmin Detayları


Jurassic World: Hâkimiyet Filmin Konusu Nedir?


2015 yılında vizyona giren Jurassic World ile başlayan ve 2018 yılında Jurassic World: Yıkılmış Krallık ile devam eden Jurassic World üçlemesinin son filmi Jurassic World: Hakimiyet'ten ilk fragman paylaşıldı.

Jurassic World: Hakimiyet (Jurassic World: Dominion) filminin; yönetmen koltuğunda, ilk filmi de yöneten Colin Trevorrow oturuyor. Serinin ilk iki filminde olduğu gibi başrolleri yine Bryce Dallas Howard ve Chris Pratt üstleniyor. Jurassic World: Hakimiyet'in oyuncu kadrosunda ayrıca Sam Neill, Mamoudou Athie, Daniella Pineda ve orijinal üçlemede de rol alan Laura Dern ile Jeff Goldblum da yer alıyor.

Senaryosu Colin Trevorrow ve Emily Carmichael tarafından yazılan filmin konusuna dair çok fazla bilgi paylaşılmadı. Fragmanda dinozorların dünyaya yayıldığını ve çoğaldığını görüyoruz. Peki insanlar ve dinozorlar aynı ortamda yaşayabilirler mi? Fragmanda bunun imkansız olduğu söylense de cevabın ne olduğunu ancak filmi izleyince öğrenebileceğiz.

Jurassic World Hakimiyet, üçlemeyi sonlandıracak ancak filmlerin yapımcısı Frank Marshall, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda daha fazla Jurassic World hikayesi anlatmaya devam istediklerini belirterek hayranları sevindirmişti. Netflix'te yayınlanacak olan Jurassic World: Camp Cretaceous dizisi de gösteriyor ki ilerleyen dönemde bu dünyaya ait daha pek çok hikaye anlatılabilir.


Jurassic World: Dominion

Jurassic World: Hâkimiyet Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim

Jurassic World: Hâkimiyet Yönetmen: Colin Trevorrow

Jurassic World: Hâkimiyet Senaryo: Emily Carmichael, Colin Trevorrow, Derek Connolly

Jurassic World: Hâkimiyet Oyuncuları: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum, DeWanda Wise, Mamoudou Athie, Isabella Sermon, Campbell Scott, BD Wong, Omar Sy, Justice Smith, Daniella Pineda, Scott Haze, Dichen Lachman, Kristoffer Polaha, Caleb Hearon, Freya Parker

Jurassic World: Hâkimiyet Vizyon Tarihi: Jurassic World: Hâkimiyet filminin 10 Haziran 2022'de Türkiye'de vizyona girmesi bekleniyor...


Jurassic World: Hâkimiyet Fragman


Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !