Terazi Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2022

Terazi Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2022

0
Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri Neler? , Terazi Burcunu 2022 de Neler Bekliyor? , Terazi Burcu Nelerden Hoşlanır? , Terazi Burcu Kıskanç mı? , Terazi Burcu Hangi Ay? , Terazi Burcu Yükseleni Ney? , Terazi Burcu Kadını nelerden Hoşlanır? , Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır? , Terazi Burcu Ortak Özellikleri Neler? , Terazi Burcu Kişisel Özellikleri Neler? , Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri Neler? , Terazi Burcu İş Hayatı Nasıl? , Terazi Burcu Aşk Hayatı Nasıl? , Terazi Burcu Eğlence Hayatı Nasıl? , Terazi Burcu Sağlığı Nasıl? , Terazi Burcu Ünlüleri Kimler? , Terazi Burcu Sevdiği Şeyler Neler? , Terazi Burcu Genel Özellikleri Neler? , Terazi Burcu Olumlu Yanları Neler? , Terazi Burcu Olumsuz Yanları Neler?


Terazi Burcu Özellikleri Nelerdir? - 2022


Terazi Burcu: 23 Eylül - 23 Ekim


Terazi Burcu Yönetici Gezegeni: Venüs

Terazi Burcu Gün: Çarşamba

Terazi Burcu Renk: Lila, Mavi

Terazi Burcu Uğurlu Sayıları: 6 ve 9

Terazi Burcu Hayvan: Kertenkele, Yılan

Terazi Burcu Element: Hava

Terazi Burcu Nitelik: Öncü

Terazi Burcu Uğurlu Taşı: Zümrüt, Opal

Terazi Burcu Tarot kartı: Aşıklar

Terazi Burcu Bitki: Gül, Badem, Selvi ve Dişbudak

Terazi Burcu Kıymetli Taş: Zebercet, Koyu Zafir

Terazi Burcu Kıymetli Maden: Bakır


Terazi Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?


Terazi Burcu

Terazi burcu kadını; güzel, estetik ve cazibeli bir karaktere sahiptirler. Uyumlu ve yaşam doludurlar. İnsanlar ile fikir alışverişinde bulunmaktan kaçınmazlar. Güzellikten çok keyif alırlar ve iyi huyludurlar. Kendine has bir tarzları vardır. Kendine yakışanı seçmekten keyif alırlar. Maddiyata değer verirler. Çünük maddi güç onlara göre güzelliğe ulaşmanın yoludur. Rahatlarına düşkündürler ve zora gelmekten hoşlanmazlar. Herşeyin hazır bir şekilde önüne gelmesinden hoşlanırlar. Estetik işlerle uğraşmayı severler. Ağır işlerden kaçarlar. Neşeli hassas ve duygusal bir karakterleri vardır. Olayları kendi duygularına göre yorumlarlar. Başkalarından daha çok kendinin ne hissettiği onun için önemlidir. Kendi doğru bildikleri şeyi yaparlar. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Kısıtlamalardan hoşlanmazlar.

Terazi burcu kadını; erkekler tarafından kolayca fark edilirler. Karşı konulmaz bir cazibeye sahiptir. Erkeğin kendini sevdiğini anlarsa fazlası ile sadık olurlar. Evlenmeleri için aşkın gerektiğine inanırlar. Sevip sevilmediği bir ilişkiyi asla devam ettirmezler. Sürekli ilgi beklerler. Sorumsuzluktan hoşlanmazlar.

Evlilikte kusursuz bir eştir. Çocuklarına düşkün olurlar. Ailesinin mutlu olması için sonuna kadar uğraşırlar.


Terazi Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?


Terazi Burcu

Terazi burcu erkeği; romantik, kararsız ve duygusal bir yapıya sahiptir. Ayrıca yumuşak huylu ve iyimser olmalarıyla dikkat çekerler. Karşılıklı güvene önem verirler. Dürüsttürler ve çevresindekilerin de öyle olmasını isterler. Çok meraklıdırlar ve öğrenmeye açıktırlar. Konuşmalarıyla çevresindekileri etkilerler. Ani duygusal çıkışlardan uzak durmaya çalışırlar. Sakinlik ve huzur onlar için önemlidir. Temizlik ve bakımı severler. Çevresindekilerin de öyle olmasını isterler.

Arkadaşları ile fikir alışverişi yapmaktan kaçınmazlar. Uzun sohbetlerden keyif alırlar. Duygusal yönleri daima ağır basar ve çok hassastırlar. Aşk hayatlarında; karşı cinste güzellik, akıl, zarafet, mantık ararlar. Sert bir mizaca sahip kadınlardan hoşlanmazlar. Aşık olduklarında ateşli ve sadık bir partner olurlar. Sadakat önceliklerinde yer alır.


Terazi Burcu Olumlu Yanları Nelerdir?


Romantik, Uyumluluk, Güzellik, Güzel Sanatlara Yetenekli, Sevimlilik, Zarafet, İncelik, Diplomatik, Tarafsız, İdealist, İyi Siyasetçi, İyi Ortak, İyi Niyetli, Akıllı ve Alımlı


Terazi Burcu Olumsuz Yanları Nelerdir?


Alıngan, Kararsız, Değişkenlik, Hafiflik, Dengesizlik, Flörtçü, Aldatabilir Oluşu, Çabuk Fikir Değiştirme, Tembellik, Tesir Altında Kalma


Terazi Takımyıldızı (Astronomi)


Terazi takımyıldızında Zuben al Ganubi ve Zuben al Schemali isimli iki ana yıldız bulunur. Hydra yani Yılan da bu burcun enleminde yer alır. Bu burcun güneyinde birinci dekanatta, Crusis-Haç, kuzeyinde üçüncü dekanatta, Corona Borealis-Taç bulunur. Bu ikisinin arasında Terazi'ye yakın bir yerde Lupus-Kurt yer alır.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Lütfen Burada Spam Yapmayın. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin
Kabul Et !