Mortal Kombat
Son Dakika
Yükleniyor...

04 Ağustos 2021

Mortal Kombat

Mortal Kombat

Mortal Kombat


Mortal Kombat Filmin Detayları


Mortal Kombat Filmin Konusu Nedir?


Mortal Kombat’da para karşılığı dövüşmeye alışkın MMA dövüşçüsü Cole Young, mirasından ve Outworld’ün İmparatoru, Shan Tsung’un en iyi savaşçısıdır. Outworld’de yaşayan buz ustası Sub-Zero’nun onu avlaması için neden gönderdiğinden habersizdir. Ailesinin güvenliğinden endişe duyan, Cole kendisiyle aynı olan ilginç ejderha doğum lekesine sahip Özel Kuvvetler’de Binbaşı Jax’ın yönündeki Sonya’yı aramaya çıkar. Yakında, kendini Yüce Tanrı ve Dünya Diyarı'nın koruyucusu, doğum lekesini taşıyanlara sığınak veren Lord Raiden tapınağında bulur. Burada tecrübeli dövüşçüler Liu Kang, Kung Lao ve hilekar paralı asker Kano tarafından yetiştirilen Cole, bir yandan da Dünya Diyarı'nın en büyük şampiyonlarının, Dış Dünya'nın en büyük şampiyonlarına karşı, savaşacağı ölümcül dövüşe hazırlanır. Bakalım Cole ruhunun derinliklerinde saklı olan gizemli ve muazzam güçleri çok geç olmadan keşfedip, sadece ailesini değil, tüm evreni Dış Dünya'nın saldırısından kurtarabilecek mi?

Mortal Kombat Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera

Mortal Kombat Yönetmen: Simon McQuoid

Mortal Kombat Senaryo: Dave Callaham, Oren Uziel, Greg Russo

Mortal Kombat Oyuncular: Lewis Tan (Cole Young), Jessica McNamee (Sonya Kılıcı), Josh Lawson (Kano), Tadanobu Asano (Raiden), Hiroyuki Sanada (Hanzo Hasashi / Akrep), Joe Taslim (Bi-Han / Sub-Zero), Mehcad Brooks (Binbaşı Jackson 'Jax' Briggs), Lin oyna (Liu Kang), Chin Han (Shang Tsung), Stringer tarafı (Mileena), Daniel Nelson (Kabal), Max Huang (Kung Lao), Mel Jarnson, Laura Brent (Allison Young), Elissa Cadwell (Nitara)

Mortal Kombat Vizyon Tarihi: Mortal Kombat Filmi; 23 Nisan 2021 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek.


Mortal Kombat Fragman


Arkadaşlarınla Paylaş

Yorumlar
Yorum Yap
Galiptekin.com.tr
Bilim Haberleri, Burçlar, Dünya Haberleri, Eğitim Haberleri, Ekonomi Haberleri, Finans Haberleri, Hayvanlar Alemi, Sağlık Haberleri, Sanat Haberleri, Sinema Haberleri, Spor Haberleri, Tarih Haberleri, Tatil Yerleri, Canlı TV İzle, Uzaylı Haberleri
Kapat