Hızlı ve Öfkeli 9
Son Dakika
Yükleniyor...

04 Ağustos 2021

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9


Hızlı ve Öfkeli 9 Filmin Detayları


Fast And Furious 9


Hızlı ve Öfkeli serisinin vizyona giren son bölümünde Dominic Toretto’un oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Fast and Furious 9 da Toretto oğlu Brian’ı korumak için uğraşacaktır. Artık tek önceliği oğludur. Letty ve oğlu Brian ile normal bir hayat sürmeye çalışan Toretto ne kadar istese de beladan uzak duramaz. Geçmişi hep Toretto’yu takip eder. Fast and Furious 9 ‘da (F9) Toretto Kardeşi Jakob’a karşı bir mücadele vermek zorunda kalacaktır. Siber suçlu Cypher Toretto’dan intikam almak için Toretto’nun kardeşi Jakob’ı kullanacaktır.

Hızlı ve Öfkeli serisinin devamı olan Fast and Furious 9 (F9) Türkiye’de 2 Temmuz 2021’de vizyona girecek.

Filmin yönetmen koltuğunda Justin Lin oturmakta. Senaryosu ise Gary Scott Thompson, Daniel Casey, Chris Morgan’a ait.


Hızlı ve Öfkeli 9 Oyuncu Kadrosu


Charlize Theron, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Cole'u bul, Michael Rooker, Lucas Black, Jordana Brewster, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, John Cena, Amber Sienna, Martyn Ford, Sung Kang |, Ludacris, Jim Parrack gibi ünlü isimler yer almakta.


Hızlı ve Öfkeli 9 Fragman


Arkadaşlarınla Paylaş

Yorumlar
Yorum Yap
Galiptekin.com.tr
Bilim Haberleri, Burçlar, Dünya Haberleri, Eğitim Haberleri, Ekonomi Haberleri, Finans Haberleri, Hayvanlar Alemi, Sağlık Haberleri, Sanat Haberleri, Sinema Haberleri, Spor Haberleri, Tarih Haberleri, Tatil Yerleri, Canlı TV İzle, Uzaylı Haberleri
Kapat